Etsin karavaanarielämään tottumatonta kaveriporukkaa tai perhettä (kouluikäisiä lapsia) tai muutamaa tuttavapariskuntaa matkustamaan (B-kortti riittää!) ympäri Suomea muutaman viikon ajan heinä-elokuun aikana (tarkempi aika selviää myöhemmin ja on sumplittavissa). Tarjoamme asuntoauton, bensat, leirintäalue tms. kulut sekä virvokkeita/elintarvikkeita jossain määrin. Ja kaiken tämän lisäksi pääsee esiintymään televisioon ja saa taatusti ikimuistoisen (ja ilmaisen!) loman!
Jatka viestiketjua ja kerro perheestäsi/kaveriporukastasi, jos sinulla on mahdollisuus osallistua ja lomasuunnitelmat ovat vielä tekemättä tai muokattavissa! Ja vitsailijat, älkää vaivautuko!
Etsin kaveriporukkaa/perhettä ilmaiselle asuntoautomatkalle!
heidi.musakka
2
346
Vastaukset
- äiti/isä+tenavat
Mukavaltahan tuo kuulostaisi, että pääsisi ilmaiselle asuntoautolomalle. Ei olla koskaan oltukkaan moisella.. Olisi kiva kuulla vähän enemmän asiasta, jotta tällä palstalla alkaisi itsestään ja perheestä kertomaan.. Vaikka yhteystietoja??
- heidi.musakka
Moi!
Laita mulle viestiä mun sähköpostiini [email protected], niin kerron siellä lisää (eikä sinun tarvitse julkisesti kertoa omia tietojasi)!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja13714378Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va325991SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1565577Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3104396HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.494193"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1083692Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant193656Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan273601Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan642682Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.971500