Hei. Kuinka kauan menee kelassa käsittelusta päätokseen? Hakemus on annettu jo 1.03, siitä on jo 3 kk. Eikä päätosta ole vieläkään tullut. Soittoisiin vastattaan, että menee vielä enintään 4 viikkoa.
Vastaukset 2
- .
on elätystuki?
- ansiot
elatus velvollisuudesta pitää olla voimassa,menettää rahansa joka kuukausi,eli isän kanssa sopimukset kuntoon niitä ei takautuvasti makseta ,vain silloin kun sopimus on voimassa,ja aina uusi kun on työtön,puolison ei tarvitse maksaa kokonaan sovittua rahaa,pienellä tulollaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1621558Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1381218Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216889- 68823
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63717- 52710
- 46695
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt189589- 76586
- 52582