Kuinka sairas ihminen voi olla?
????
17745
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Sairasta!
SIIS OIKEESTI EN EES HALUU KUVITELLA MILTÄ TOI TUNTUU!! SAIRAS ÄMMÄ
"En ole millään tapaa väkivaltainen...-"
Eihän se ole väkivaltaa kun repii toisen kiveksen paljain käsin irti.
Naiset taistoon nyrkin ja hellan välistä!!!
2,5 vuotta??? onks tosa kirjotusvirhe
miehet kävelee ehdonalaseen joka päivä väkivaltasistakin raiskauksista joissa tuloksena on mm. pidätyskyvyttömyyttä.
Raiskaukseen nyt on vielä suht inhimillinen syy. Nainen vaan siis ajatteli, että revinpäs nyt tosta ton äijän kiveksen irti. Ei käy järkeen
Noin yleisesti ottaen naiset saa kylläkin pienemmät tuomiot kuin miehet. Justhan siitä julkaistiin uutinen miten joku oli tutkinut asiaa ja naisilla on selvä pimppialennus tuomioissa.
Voi vittu uskaltaako täs enää seurustella ??
HYI vittu!
lopettakaa nyt tuo itkeminen
Kuinka sairas voi NAINEN olla !?
hoho:) yhtä sairas kuin minä
Jep, leikataan miehiltä penikset irti keittiöveitsellä ja revitään kassit irti, kyllä naiset on ihania!
Nainenhan on aina uhri, vika on aina miehessä kuten sanonta kuuluu! :D
2.5 vuotta? Varmaan toi pilkku tullu tohon vahingossa.
Ei KUKAAN nainen voi tietää sitä tuskaa kun sinne potkastaan, niin saatika joku vielä REPII ne kivekset irti. Sairas ämmä sanon minä.
minu maasa nainen ola paha mies mina ole hyvä mias minä ei paha
sinä puhuta asia
hyi vittu miten sairasta.