Ambassador hotellista? Onko siistit huoneet?Entäpäs muu hotelli? Onko hyvällä paikalla keskustaa ajatellen? Miten viihdyitte hotellissa? Lähdemme itse avopuolison kanssa 15.6 tuonne:)
Mitäs tiedätte
3
431
Vastaukset
- ..
Mikähän se Kultarannikon keskusta oikein on? Onko se esim. hotelli Lilian edustalla, ,vai Intercontinentalin, vai Admiralin vai onko Ambassador keskustassa.
- haloo...
takana,rannalla,no ihan sama. Kai mä nyt itekin tiedän tohon vastauksen. Haluaisin hotellista tietoa!
- Vastaaja.
haloo... kirjoitti:
takana,rannalla,no ihan sama. Kai mä nyt itekin tiedän tohon vastauksen. Haluaisin hotellista tietoa!
näet tästä:
http://www.aurinkomatkat.fi/Atcomweb.aspx?p=CS00007_36452&DisplaySeason=AMS10&x=PARENTL4ID 18856&x=DISPLAYDATE 01-Aug-2010
Oletkohan sama kysyjä kuin ketjun aloittaja. Ainakaan nimimerkki ei ole sama.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.748367Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662825Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182028- 1572001
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️201949Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381861Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301720- 431495
- 1021487
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411246