Vieläkö on TIENAUKSELLA

Vieläkö rahasuvut pyörittelee salaliittojaan?


Ps.
Onko Nöttösen remontti jo valmis.

Avaako suomalainen oopperalaulaja edelleenn ääntöä väärällä nimellä Handen remontoimassa röttelössä. Ruotsalaisessa tuppukylässä?
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Haluan sanoa että minä, tei kukaan muukaan ei olew luvannut WinClubissa tuottoja. Haluaisin MEDIAN edustajien kertovan........


Minä lupasin Pedolle ainostaan että kuseteaan kaikkia jotka mukaan saadaan. Pedo lupasi lopettaa kolun opettajan hommat ja lähteä huoltoasemien takahuoneisiin saarnaamaan
Pedo teki kuten lupasikin. Minä myös.

WIIIISHHHHH................................................


http://www.youtube.com/watch?v=2-yPFnWRK74


Ps.
Fidun KRP!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Läppäri taskuun ja kansainväliset viivästetyt osto/myyntisignaalit vähälahjaisten koneille. Hiki tulee mutta miljuunat odottaa.

    MINÄ PETIN KAIKKI, MITÄÄN EN VOI KORVATA.........PAINE OLI KAUHEA, MINÄ LOIN HIRVIÖN...............mutta nyt on taas PÄTKÄSEN, EEEEEUUUUKOOON ja kavereiden kanssa uusi WIIIIIIIISSHHHHHHHHHHHHHH....meinaa tulla naurukakka housuun!


    parhain kesäterveisin


    kusettaja Hande ja matematiikan maisteri Martiskainen.....heh....heh


    Ps.
    Taas mennään...........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TOHINAA ? kirjoitti:

Vieläkö rahasuvut pyörittelee salaliittojaan?


Ps.
Onko Nöttösen remontti jo valmis.

Avaako suomalainen oopperalaulaja edelleenn ääntöä väärällä nimellä Handen remontoimassa röttelössä. Ruotsalaisessa tuppukylässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu