F-Secure ilmoitti riski-ohjelmasta. Tallentaa näppäimistöä, pitääkö paikkansa? F-Secure ilmoitti puhdistaneensa, mutta uudessa tarkistuksessa tulee kuitenkin uudelleen näkyviin, vaikka valitsen aina poista. Mitä pitäisi tehdä?? Auttakkee!!!
Monitor.Win32.
MessengerLog??
4
454
Vastaukset
- ######
..älä poista sitä, vaan laita karanteeniin.
- Jeps...
Laitoin karanteeniin, se tepsi.
- 31
Järjestelmäsässi on joku haittaohjelma jota f-secure ei löydä ja joka lataa sen keyloggerin aina uudelleen, varmimmin pääset eroon vain poistamalla koko windows-asennuksen ja asentamalla uudelleen.
- Kiitos vastauksesta
Mikä on keylogger?
Taidan peruuttaa edelliseen palautuspisteeseen, josko se auttaisi, ettei tarvitsisi alkaa uudelleen asentelemaan. Pelkkä ajatuskin jo saa tuskanhien nousemaan otsalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501577
- 621532
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p101108- 60911
- 49884
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41765Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86620Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118617Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32597- 38556