toimiiko itunesin rippaustoiminto yhtä hyvin? käyttäisin EAC:ta mutta se kusee täs koneessa ja mulla on ipod. onks harhaluulo että itunes kusee winukassa?
itunes v EAC
riddler_
3125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Vieläkö jaksat kysyä samasta asiasta? Olet saanut niin paljon hyviä ohjeita jo viime kesästä asti, etten käsitä, miksi ne eivät kelpaa.
Sinut on helppo tunnistaa, vaikka käyttäisit uutta nimimerkkiä. En viitsi luetella tässä vanhoja. Äkkiä laskettuna niitä on ainakin viisi. Jos miettisin, voisin muistaa niitä lisää.
Ehkä voisit harkita lääkityksen nostamista pienellä annoksella. Se saattaisi vähentää harhoja. Elämä olisi helpompaa, kun ei tarvitsisi kuluttaa turhaan energiaa tämän asian murehtimiseen.
Tai sitten kuuntelet vain alkuperäisiä levyjä ja unohdat iPodin. Sekin on yksi vaihtoehto. Mp3-tiedostot eivät vastaa _koskaan_ alkuperäistä äänitettä. Tämä on hyvä muistaa.
Kaikella ystävyydellä.
mistä tiesit että mun diagnoosi on paranoidi skitsofrenia?
Koska osaan lukea ajatuksia ja siirrän ajatuksenvoimalla vaikka vuoria.