mun yx kaveri vaikka tiina seurusteli mun kaverin esan kaa..molemmat on mun tosi hyviä kavereita..yx päivä ku oltii juhlimassa tiinan kaa se petti esaa ainaki 10 eri jätkän kaa!!ja on sen jälkeenki pettäny sitä monen esan kaverin kaa!!esa on jo aikasemmin antanu anteex tiinan pettämisen parhaan kaverin kaa..tiina on joka pv exänsä luona ja ei muka mitää tapahdu vaik onki niillä yötä!mä e kertakaikkia jaxa tollasta kohteluu ku esa on mun hyvä kaveri ja sitä sattuu!!eilen kuulin että tiina oli levitelly et mä vaan säädän mun poikakaverin kaa ja et en haluu olla senkaa...mun pinna loppu lopullisesti ja kerroin esalle et se o pettäny sitä..!esa jätti tiinan mutta suree sitä vieläki..!tiina raivos mulle ja meiän välit meni poikki ku se kuulema luotti muhu!!mut entäku esa luotti tiinaan ja silti se petti!!!mul ny o kuitenki paha olo tapahtuneesta teinkö oikeen vai väärin??? kiitos ja hali kaikille jotka jaxo lukee ja vastas!
pettäminen
väärässäkö??
5406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...ihan oikein kun kerroit esalle... ainaki mun mielestä. Eikä sun kaverilla oo mitää syytä syyttää sua koska itehän se petti et sinä! nyt myös esa voi alkaa etsiä itselleen parempaa seuraa ja sun kaveris voi jatkaa huoraamistaan ilman et se satuttaa ketään!!!!
Se on vähän niin ja näin pitääkö pettämisistä kertoa...toisaalta se mitä et tiedä ei sua satuta, mutta toisaalta kaverisi odottaa että kertoisit jos tietäisit..
Itse en kertoisi yksittäistä hairahdusta edes parhaalle kaverilleni ellei hän itse suoraan kysyisi. Kaikkihan me tehdään virheitä eikä hyvää suhdetta kannata pilata tyhmillä möläytyksillä
If you can't do the time, baby don't do the crime.
Kyllä jotain on suhteessa vikana jos kahden ihmisen väliin mahtuu kolmas, tai tässä tän tytön tapauksessa neljäs ja viideskin. Ehdottomasti tyttö teki oikein.
"oltii juhlimassa tiinan kaa se petti esaa ainaki 10 eri jätkän kaa"
Onko Tiina prostituoitu? Kyllä siltä jo hieman vaikuttaa, ei sitä muuten noin käyttäytyisi.
teit ihan oiken..!! noin paskamaisen kaverin saaki jättää.. jos se ei itekkää osaa muuta ku pettää, valehella ja olla kaksnaamanen..teit ihan oikeen ratkasun ku kerroit siitä tiinasta sille esalle..