Alanyaan heinäkuussa

Olen 23-vuotias nainen. Olen suunnitellut lähteväni heinäkuussa 1-2 viikoksi Alanyaan yksin. Matkaa en ole vielä varannut.

Olisi mukava löytää seuraa ainakin osaksi aikaa syömään, rannalle, shoppailemaan tai yöelämään.

Sähköpostiosoitteeni on [email protected]
1323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen nyt varannut itselleni matkan 14.7-21.7. Onko kukaan muu lähdössä silloin yksin Alanyaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alanya 2010 kirjoitti:

Olen 23-vuotias nainen. Olen suunnitellut lähteväni heinäkuussa 1-2 viikoksi Alanyaan yksin. Matkaa en ole vielä varannut.

Olisi mukava löytää seuraa ainakin osaksi aikaa syömään, rannalle, shoppailemaan tai yöelämään.

Sähköpostiosoitteeni on [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu