ASUS?

Acerini meni rikki ja nyt olisi uusi kone hankintalistalla, hintaluokkaa 500-00 euroa.. joku suositteli ASUS kannettavia, onko totta että ovat hyviä? ihan surffailuun ja koulutöihin.
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä opiskelet? Että osaisi vähän päätellä mitä koulutöitä teet.. Ei Asus huono ole mutta en olisi varma, että se olisi sopivin. 500-1000€ välillä löytyy useampi vaihtoehto mikä voi olla helposti parempi valinta kuin se Asus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


12345678921 kirjoitti:

Acerini meni rikki ja nyt olisi uusi kone hankintalistalla, hintaluokkaa 500-00 euroa.. joku suositteli ASUS kannettavia, onko totta että ovat hyviä? ihan surffailuun ja koulutöihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu