Mitä ihmetttä!

aina keskiviikkoisin en pääse wowiin koska siellä on jokin weekly maintenance siellä myös luki että pääsen sinne klo:11 jälkeen mutta kun yritän logata lukee You have been disconnected from the server mitä tämä tarkoittaa?
4232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pariisin aikaa 11. Eli suomenaikaa 12.00 se on nyt vähän myöhässä. Iha turhaa hermoilet

Äänestä
  • Noh eipä tuo mee vieläkää :l Ja kello on yli 1 >. <

    Byhyyy

    Äänestä

  • Blåblå kirjoitti:

    Noh eipä tuo mee vieläkää :l Ja kello on yli 1 >. <

    Byhyyy

    login ruudussa luukee kyllä mielestäni että maintenance on pidennetty...

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    login ruudussa luukee kyllä mielestäni että maintenance on pidennetty...

    hyvät ihmiset englantia! aina lukee mistä se on ja mihin ja mitä aikaa se on..... laittakaa vaikka google translatee. HUOH

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


highdragon kirjoitti:

aina keskiviikkoisin en pääse wowiin koska siellä on jokin weekly maintenance siellä myös luki että pääsen sinne klo:11 jälkeen mutta kun yritän logata lukee You have been disconnected from the server mitä tämä tarkoittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu