Emilia 2 (jatkuu)

kieloja

Vien käteni Emilian paidan alle. Tunnustelen sormillani rintojen pehmeää ihoa. Sormenpääni tuntevat suuren nännin. Kosketus saa veren pakkautumaan Emilian nänniin ja näpöttämään kovana. Otan nännin sormieni väliin ja hieron puristellen sitä hellästi, mutta välillä myös ronskimmin. Nännistä siirryn leipomaan koko suurta rintaa, joka hädin tuskin mahtuu käteeni. Toisen käteni vien taas turvonneelle pillulleni, joka valuu jo pitkin reisiäni.
Jatkan tutkimusmatkaani alemmas kuljettaen sormiani pitkin Emilian kiinteää vatsaa aina siihen asti, missä tunnen hänen stringiensä reunan alkavan. Käännän Emilian varovasti kyljelleen ja hivelen hänen kaunista persettään, ja vakoa, jonne stringit katoavat. Tartun Emilian pikkuhousuihin molemmilla käsillä edestä ja takaa. Alan vedellä stringejä kiihkeästi edestakaisin, jolloin ne porautuvat häpyhuulten väliin, vasten hänen paljaaksi ajeltua pilluaan. Emilia voihkii nautinnosta unissaan. Hinkkaan klitorista huolellisesti ja vedän sitten stringit Emilian nilkkoihin. Käännän Emilian jälleen selälleen ja avaan hänen reitensä päästäkseni käsiksi hänen pilluunsa. Täydellinen vaaleanpunainen turvonnut pillu tuijottaa minua Emilian jalkojen välissä. Totean Emilian pillun lähes yhtä märäksi kuin omani, ja työnnän sormeni sen kosteaan kuumuuteen. Kielelläni pyörittelen Emilian klitorista, joka kaikessa täydellisyydessään muistuttaa ruusunnuppua.
En tiedä onko Emilia enää unissaan, kun hän tarttuu reilulla otteella hiuksistani työntäen päätäni yhä syvemmälle valtakuntaansa. Kieleni lipoo kovemmin kuin koskaan, sormeni työskentelevät Emilian voihkinnan tahdissa. Emilia työntää märkää pilluaan vasten kasvojani, takamus pyörii villisti.
Sitten Emilia alkaa vavista, hänen otteensa tukastani tiukkenee ja lauetessaan hän vetää hiuksistani entistä kovempaa.
Olen varma, että Emilia on hereillä, mutta kumpikaan meistä ei sano mitään. Emilia vetää pikkuhousut jalastani puristellen samalla rintojani runsaalla otteella. Hän nipistää kynsillään nännejäni. Huudan ääneen ja samassa nännini on jo Emilian suussa. Emilian kieli lipoo kovettunutta nänniäni hellästi.
Emilia siirtyy jalkoväliini; hänen sormensa pyörivät litisevässä pillussani, toinen käsi hinkkaa klitorista. Juuri ennen kun alan tulla, vetää sormensa ulos pillustani. Ronskilla otteella hän työntää sormensa huulieni väliin ja pakottaa minut nuolemaan sormensa puhtaaksi omasta pillunesteestäni.
Emilia käy selälleen ja ohjaa minut istumaan hänen kasvoilleen hajareisin. Emilian kasvot ovat märät pilluni nesteestä. Hänen kielensä löytää jälleen tiensä pilluni syövereihin ja minä pyöritän lantiotani villisti hänen nuollessaan minua. Emilian kädet puristelevat persettäni ja ohjailevat lantioni liikettä. Laukean hänen kasvoilleen. Emilia ottaa kiinni korvanlehdistäni ja suutelee rajusti minua huulille. Maistan oman pillunesteeni hänen huuliltaan. Emilia puree huultani kiivaasti ja heilauttaa leiskuvanpunaisia hiuksiaan irrottaessaan otteensa. ”Muistatko, Kaisla, muistatko?”

5

11561

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uuhhh

      lisää tällaista!

    • zaharah

      ... pikkarini kostuivat tai oikeastaan kastuivat ... pakko oli tunnustella märkää vakoani lukiessani. Ihanasti kirjoitettu, KIITOS!

    • seksuaalinen;)

      Jos kaipaat nais seuraa soita numeroon :0417835152

    • babbaduuda

      ihanaa! tulin ja ihanasti tulinkin

    • BikkuBossu

      Kuka haluaa tehä saman mulle?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      202
      4208
    2. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      146
      3768
    3. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      82
      3126
    4. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      43
      1579
    5. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      19
      1418
    6. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      24
      1360
    7. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      32
      1357
    8. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      27
      1341
    9. Kiinnostaa - ei kiinnosta - kiinnostaapas

      Selittäkää hämmentyneelle miksi miehiä ei ikinä kiinnosta silloin, kun sitä olisi itsekin kiinnostunut? Sitten kun siirt
      Sinkut
      115
      1128
    10. Martina haluaa Marbellaan

      Martinan tekisi mieli ottaa lennot Marbellaan, jossa näkisisi kauniita ja hyväntuulisia ihmisiä. No sitten pitää matkust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      1053
    Aihe