Onko kukaan ollut Alta Moda Fashion hotellissa?
Minkälainen oli? Onko kokemusta hotellin kylpyläpalveluista.
Onko hyvä sijainti? Hyviä ruokapaikkoja lähistöllä?
Alta Moda
4
782
Vastaukset 4
- ei vielä kokemuksia
Varmastikin ihan hyvä hotelli, mutta tuskinpa on monilla vielä kokemuksia tästä kun on ihan juuri vajaa kuukausi sitten vasta avattu paikka. Sisustus ainakin näyttää kivalta ja sijainti on myös hyvä ja paljon ravintoloita ympäristössä. Uusissa saattaa aina olla ensijäykkyyttä ennen kun henkilökunta hioutuu ja kaikki alkaa toimia.
http://www.altamodahotelbudapest.com Sijainti on hyvä - turistien ajatuksessa se on keskusta. Minusta se on virkailija - ministeriö - pankki alue, jossa on todella upeita rakennuksia. kyllä nähtävyyksien takia parlamentti, Ketjusilta jne ovat lähellä. Huom Ketjusillan pestilainen ranta-alue: katutöitä, tästa johtuen hidasta on julkisilla (paitsi metro)
- Budapest
Tulimme juuri Budapestistä ja majoituimme 4 yötä edellämainitussa hotellissa. Hotellin sijainti on erinomainen. Uusi siisti hotelli ja ihan ystävällinen palvelu. Aamupala ihan ok! Hotellin "kylpylä" käsittää alakerrassa olevan saunaosaston (pari saunaa) ja pienehkön altaan. Ruokapaikkoja riittää lähistöllä ja nähtävyydet ovat lähellä. Voin suositella ehdottomasti ja voisin mennä uudestaankin kyseiseen hotelliin.
- Anna J H
Olin Alta Modassa 5 yötä elokuun alussa. Hotelli on siisti, huoneet isoja ja henkilökunta ystävällistä. Liikenneyhteydet ovat hyvät: metroasemia ja ratikkapysäkki lähellä. Korttelin päästä Rooseveltin aukiolta menee bussi 16 suoraan Linnavuorelle. Menen hotelliin myös tulevilla matkoillani, oman kokemukseni perusteella voin suositella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132396Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???371413Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha640986- 106983
- 71952
- 48865
- 96859
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76700- 70696
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31676