kävijälaskuri

kuinka saan toimiin?? Otin laskuri.netistä koodin mutta kun pistän sen html kohtaan niin se koko koodi tulee ain asivullekkin näkyviin?? Kuinka saan sen toimiin?? Auttaakaa aloittelijaaa!!
2542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos käytät mbnetin ftp-palvelinta kannattaa ottaa koodi sieltä. mutta kannattaa katsoa mikä koodissa mättää kun ei tule sivulle näkyviin. lähetä vaikka laskuri.nettiin mailia ja kysy niiltä jos muu ei auta.

Äänestä

Ota koodi netistä ja kopio se, sitten otat muistion esiin ja liitä siihen, sit kopioit se uudestaan ja liität sen html kohtaan, niin pitäisi toimia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


front page kirjoitti:

kuinka saan toimiin?? Otin laskuri.netistä koodin mutta kun pistän sen html kohtaan niin se koko koodi tulee ain asivullekkin näkyviin?? Kuinka saan sen toimiin?? Auttaakaa aloittelijaaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu