Hyvää claania?

Hyvää klaania 80lv 67 str 67 attack 65 def?? jos joku haluu mut pk:hn niin laittakaa viestiä ski doo07

semmosta klaania joka pelaa pvp:ssä!
6181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mee pois n00b

Äänestä

Kelpais mutta toistaseks ei virallisissa eventeissä pvp. Voit silti puhua privassa jos klaani kelpaa, add Fin Ameba.

Äänestä

niin mutta pvp worldissa ei voi tapella esim 10 vs 1 mutta bounty worldissa voi olla 10 vs 1

Äänestä
  • kyllä voi. nimittäin multilla. vaikka barbaria villagessa tai faladorissa...multilla voi vaikka olla 1 vs 10000000000000000000000

    Äänestä

liity ''pehmo a'' se on ihan hyvä clan mutta sen tekijä lopetti juuri mutta clan jatkuu. siellä on hausoja juttuja ja hyviä neuvoja saa muilta pelaajilta:)

Äänestä
  • Siellä ei ole suomalaisia muuta kun minä.
    se on 65 leveleille. Se on suuri klaani ei ole pettureita.
    Annan klaanin arvosanaks 9.
    Klaanin nimi on itank much

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skiifuuu kirjoitti:

Hyvää klaania 80lv 67 str 67 attack 65 def?? jos joku haluu mut pk:hn niin laittakaa viestiä ski doo07

semmosta klaania joka pelaa pvp:ssä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu