Moi,
Onko kellään kokemusta Clion mittarivalojen vaihdosta? Kyseessä siis vuosimalli 1998 (samanlainen: http://www.nettiauto.com/renault/clio/3299420)
Pitääkö kuinka paljon purkaa kojelautaa että pääsee polttimot vaihtamaan?
Minkälaiset polttimot tuonne menee?
Mittarivalojen vaihto Clio vm. 98
Jami894
2
944
Vastaukset
- Renault man
Merkkihuolto sanoo, että mittarivaloja ei voi vaihtaa erikseen. On vaihdettava koko mittaristo. Hanki korjauskirja (n. 30 e), niin siitä näet sähkökaavion ja ehkä valokuvia polttimoiden vaihdosta. Säästät kirjan hinnan kertarysäyksellä.
- eerrrerrr
kerro nyt jo vitussa mitä teit 4 vuotta sitten sille paskalle, mulla on sama ongelma vai panitko kepöön sen menemään
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 31627676
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?492331- 2021691
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien431659Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1561596- 341351
Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.451099- 1221038
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30942Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex97930