läppäri

Toimiiko langaton netti el gounan mövenpick hotellilla?
Että kannattaako läppäriä ottaa matkaan?
1245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en noista langattomista mitään tiedä, mutta itselläni on egyptistä ostettu nettitikku (vodafone) useammin kun siellä käyn niin ei tarvitse jatkossa ostaa kuin lisää aikaa siihen.
Nettitikku maksoi 100 egyptin puntaa ja sit toisella 100 "puhe"aikaa jos et ihan hirmuisesti surffaile netissä niin riittää varmaankin pariksi viikoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läppänä kirjoitti:

Toimiiko langaton netti el gounan mövenpick hotellilla?
Että kannattaako läppäriä ottaa matkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu