Löytyisikö täältä mulle kovaa kundia poikaystäväksi?
Etsin koviskundia..
legginsgirl88
6353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
olen kiveä kovempi
Nikitan pullat on kaivossa.
ja on myösvarattu mies... mut kyllä täältä noita hullumpia löytyy...
Jaah, että "KOVA KUNDI" pitää olla, ehdottomasti lusinut väh.10 krt,mieluiten taposta/murhasta, EK jos ois takana ni A-vot!! Ja pyttyläinen oiski jo unelma.Niinhän?? ;-)
Netti GanGsTa hakusessa? Eiköhän täältä joku naistenhakkaaja löydy. Suosittelen tarkastamaan Maailman Menoa, tai miestinlogiikka palstat. Siellä pesivät. :)
Elämäsi_Nainen_Hki: voih...Taisin rakastua sinuun :-)
NikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaNikitanikitanikitaHrustsev.
Sibula.