Hei! Tarvitsisin apua olen 17v poika ja mun tyttöystävllä on pienet rinnat koko oli joku AA ja hän häpeää suunnattomasti eikä näytä niittää kellekkään. Vierekkäin nukkuessakin hänellä on paita päällä. Koululiikuntakin menny vituillee ku ei kehtaa suihkussa käydä. Hän on myös 17v ja murrosikä on kyllä mennyt että eipä ne siitä kasva. Silikoneja ei suostu ottaa koska haluaa pysyä luonnollisena. Minua ei pienet rinnat häiritse koska rakastan häntä niin paljon että haluan vain auttaa häntä hyväksymään rintojen pienuuden. Muuten hän on kyllä kaunis eikä tarvi meikkejäkään kaupunkiin mentäessä ja hoikka kroppainenkin. Eli kysymys kuuluu... miten saan tyttöystäväni hyväksymään pienet rintansa ettei niitä tarvitse hävetä?
Ja jos jätkät lukee nii voisitteko kuvitella seurustelevanne pienirintaisen kanssa joka on muuten kaunis?
Ja jos jätkät lukee nii voisitteko kuvitella seurustelevanne pienirintaisen kanssa joka on muuten kaunis?
Vastaukset 33
Vanhimmat
"voisitteko kuvitella seurustelevanne pienirintaisen kanssa joka on muuten kaunis?"
Voisin, mikäli tytölle ei oo munan koolla väliä. :)
aloittaja on ääliö koska pienet rinnat on parhaita
eli kerrot sille mitä äsken sanoin. pedofiilitkin tykkää enemmän pienistä tytöistä
mullaki on aa rinnat, mua kehittyneemmän näköset pojat on ihastunu muhun siitähuolimatta. (tosin olen vasta 14v)
Sano tyttöystävälle vakuuttavasti että sillä on söpöt rinnat, ja sun ja monien muiden jätkien mielestä pikkutissit on kuumia =)
njoo mutta kun ongelma on siinä ettei hän tunne itseään naiseksi:(
pystyisin mut olisin kyllä pettyny varustukseen
-kerro sille TÄSTÄ
-näytä sille sun viestis
-rinnat voi kasvaa vielä myöhemminkin....
-eipähän oo liian isot rinnat
-come on.....!!!!! Joillain on oikeitakin ongelmia!
Ketjun alottaja on TYTTÖ! Senhän nyt huomaa viimeisestä virkkeestä! Sori alottaja, mutta ei voi mitään jos sinulla on pienet tissit. Hyväksy nyt vaan se tai hanki silikonit, mutta älä jauha paskaa täällä. Vähän sama, kun joku poika tulee tänne kyselemään "poikaystävänsä peniksen koosta" tyttöä esittäen.
On tärkeää olla sujut oman vartalonsa kanssa. Masturbointi ja kehon hyväileminen ovat hyviä tapoja tähän.
Kannattaa kehottaa nukkumaan alasti yhdessä. Ja tästä voi alkaa hyväily.
Moni nainen haluaisi juuri tuollaiset AA-rinnat, vaikkei sitä aina myönnetä yleisesti. Ja rinnathan voivat aina kasvaa iän/tapahtumien myötä, penis ei juurikaan. Silikonirintoja ei kannata harkitakaan. Turhaa ja kallista kehon silpomista joka jättää arpia.
Ja mitä tulee kysymykseen, rinnat ovat osa luonnollista kauneutta. Ei sillä koolla ole väliä, tärkeintä on kokonaisuus ja luonne naisessa. Ne rinnat ovat todella harvoin esillä, naama on 100% aina esillä.
no joillakin on isompia ongelmia kyllä sen tiedän ettei oo onglemista suurin mut sori vaa että rakastan häntä ja toivoisin hänen voivan tuntea itensä naiseks
ensinnäkin olen tyttöystävääni rakastava jätkä. Toiseks toi viimenen virke oli sitä varten koska kiinnosti vain tietää jätkien yleinen käsitys koska olen vain yksi ihminen joten en voi sanoa että suurinosa kelpuuttais vaa haluan tällä todistaa sen tyttöystävlleni jos asia näin on. Kolmanneksi silikoonit ei oo aitoo rintaa et miten vitussa sillon tuntee ittensä naiseks?:D Ja viimeseks harrasta seksiä tai kokeile masturbaatiota että olisit vähän pirteempi etkä noin saatanan hyökkäävä^^
sori tää kone sit temppuilee nii noi viestit ei menny oikeesee kohtaa mut etteköhän tajuu
"Moni nainen haluaisi juuri tuollaiset AA-rinnat, vaikkei sitä aina myönnetä yleisesti."
Ja moni mies haluaisi 5-senttisen kyrvän.
Anna huomiota hänen rinnoilleen. Hyväile niitä niin usein kuin mahdollista, mielellään voisit myös imeä nännejä.
Voisin kuvitella seurustelevani pienirintaisen kanssa; itse asiassa kuvittelen usein, kuinka tahtoisin hyväillä oikein lautarintaista tyttöä.
ensinnäkin, KUKAAN 17v jätkä ei seurustelisi pienitissisen tytötn kanssa, ainakaan minun kokemuksieni perusteella. Toiseksi, kirjoitat kuin neiti. Sori, mutta tuo viiminen virke antoi sinut ilmi, kukaan poika ei kysyisi tuollaista. Olet vain naamioitunut pojaksi, koska pelkäät, että jos olisit rehellinen, saisit vain muutaman törkyviestin ja topic unohdettaisiin. Kun tää palsta on täynnä sellasii, nii ketää ei kiinnosta.
sulla taitaa olla sit kakroista:D me ihan oikeat jätkät/miehet arvostetaan naisia sen verran paljon ettei rinnoilla oo väliä:D En tiedä mitä tolla kirjottamisella meinaat mut mä ny yritin kirjottaa selvää suomenkieltä kun normaalikirjotus on sellast saissea ettei kukaa ymmärrä:D Sille en voi mitää jos kuulostan mielestäsi neidiltä. No tämä poika kysyy ja perustelut ootkin jo saannu. Ymmärrän sua kyllä hyvin koska niin minäkin ajattelisin tuon virkkeen perusteella mutta jätkä olen. Siis ihan alotteleva suomi24 sivun käyttäjä olen enkä mä tienny ettei täältä sais tyttönä apua aika paskaa kansaa sit suomi nähtävästi:/ mut ihan vehkeet löytyy ja jätkä olen. Onko sulla jokin ongelma kun oot tollane vai kerjäätkö vain huomiota? sen kuvitelman ekana kyllä sais ku teet ittestäs kyllä pellen nyt
joo mutta tyttöystävääni ahdistaa jos koskettelen niitä. Olen kyllä ehdotanu jos vaikka pikkuhiljaa koskettelis mut ahdistaa kuulema liikaa
Eksyin tänne jotenkin, mut joo.. eli oon 24 vuotias nainen ja henk koht. mulla kasvo tissit vasta 21 vuotiaana täyteen mittaansa, noin pari kuppikokoa siitä kun olin 18. Vaikka 17 -vuotiaana "murrosikä" on niin sanotusti useimmilla tytöillä jo ohitettu, keho on silti vielä honteloisempi tytön vartalo.. Tyttöystäväsi vartalo aikuistuu vielä, jolloin ne tissitkin saattaa kasvaa. Myös e-pillerit, hormonaalinen ehkäisy voi kasvattaa tissejä. Kantsii ootella ihan rauhassa.
Jos käykin niin että rinnat ei kasva suuremmiksi niin pienet tissit ei oo häpeä todellakaan, ne on usein kauniimmat ja kiinteämmät kuin suuret, eivätkä riipahda vanhempana. Myös monet tuntemani miehet pitävät nimemomaan pienistä tyttömäisistä rinnoista.
Koita vaan jaksaa kehuskella tyttöäsi, rintoja ja kokonaisuutta, muuta et voi tehdä.. Tsemppiä.
Anna tyttöystävällesi aikaa tuon koskettelun kanssa. Nainen voi olla vaikka rintoja ei olisikaan. Monet miehet katsoo sisimpään ja miltä kasvoit näyttää ei että onko hervottomat tissit. Kyllä se ohi menee.
"Hän on myös 17v ja murrosikä on kyllä mennyt että eipä ne siitä kasva. " - Kyllä kasvaa vielä monta vuotta. Toisilla vaan on pienemmät ja toisilla isommat.. pienirintasilla naisilla on helpompaa.
oon 15-vuotias poika ja itelläni ei oo mitään pienirintasii vastaan, mut kyl mun kaikki kaverit niit aika vitusti pilkkaa. Kuiskuttelee ja kaikkee. Suosittelen käyttämään jotain feikkirintoja yläasteella, ettei joudu kiusatuksi. Eli siis, ei siksi että pitäisi todistaa jotain, vaan masentumisen välttämiseksi. Sitten kun menee lukioon niin varmaan me pojat ollaan vähä fiksumpii, mut sori, yläasteiäs me melkeen kaikki ollaan sellasii, et pilkataan kaikkea mikä ei silmää miellytä. Eli siis minusta pienet rinnat ei tee ihmisestä huonompaa, mutta teini-iässä jonkun pumpulin pistäminen sinne saattaa helpottaa sosiaalista elämäänne ja näin voitte välttyä kiusaukselta, joka ei ole ollenkaan kivaa.
17-vuotiaat jätkät, joilla testosteronit jylläävät kropassa ja leuassa partakarvoja ei kyllä kirjoittele tällasia viestejä...
Mä nii tajuun sun tyttöös... Itel iha sama ongelma. vituttavaa. Kuitenki helpottaa jonki verra, ku lukee näitä juttuja että "ei koolla oo väliä". Mut silti. :< Kai ne poijat tajuu ettei ite pahemmi maha sille koolle mitää varsinkaa, jos haluu olla luonnolline:)
Ei se tissin koko vaikuta. Mutta täytyy se olla sellane käteensopiva ja sillee. Pääasia et pilluu saa.
Ensinäkin. Miten vitun typerä olet? Ehdotat RAKKAALLE tyttöystävällesi silikoneja? Jos oikeasti rakastaisit häntä niin ESTÄISIT häntä menemästä niihin leikkauksiin, jos hän vain haluaisi.
Toisekseen, vaikutat tytöltä ^.^ Mutta ihan miten vaan, kaikki täällä kirjoittelee anonyymisti joten ihan sama mulle.
Ja kolmannekseen, tiedän. Aihe on jo vuosia vanha mutta täällä eksyy helposti (:
Itse rakastan pieniä rintojani mulla on kyllä pienet rinnat kuppi a koko.
Syy miksi tykkään rinnoistani on, kun olin ala asteella mulla rupes muita tyttöjä aikasemmin muodot kasvaa ja olin koko luokan iso rintasin ja kärsin siitä kuppi kokoni oli suurempi, mutta rupesin ylä asteella laihtumaan kauheasti ja kiloja lähti rinnoista joten rintani ovat tosi pienet verrattuna esimerkiksi pituuteeni joten en enään ole iso rintainen vaan pieni rintainen, joten olen niin iloinen. ;)
Mutta ihminen joka syntyy pieni rintaisena tahtoo taas isot rinnat kuulemma, toivottavasti tyttöystäväsi hyväksyy itsensä, ja on hienoa että tahdot auttaa häntä siinä.
Mun tyttöystävällä on kanssa pienet (a) mutta mut mitä sitten? On tosi kaunis ja vartalo sopusuhtainen ja hoikka mihin pienet tissit sopii hyvin:) rakastan häntä just sellasena ja jos joku jätkä tulee sanomaan jotain niin ne on niitä yläaste jonneja mitkä ei oo naista koskaan saanu.. Ollaan 17 v molemmat:)
Aloittajalle pointsit kirjoituksesta. Hyväksy kuten olet jo tehnytkin.
Et sä neuvoja tarvitse teillä menee varmasti hyvin.
Ja tottakait voi seurustella pienirintaisen kanssa. Miksi ei ?!
Pienet rinnat harvoin roikkuu ja ne on kauniit!
Pornoteollisuus antaa väärän kuvan , nainen ei ole silarit.
Joo mä oon 01 ja ihan paskana koska mun rinnat on niin pienet..Ja just tää ku musta kaikki muut osat itessäni ois just hyvät! En kehtais käydä uimassakaan mun rintojen takii.
tässä puhuu 17v kiusaaja tyttö joka on paskonu monen tyypin elämän sadistisesti. pienet rinnat on söpöjä joten älä häpee vitun idiootti.
Mulla oli AA tyttöystävä kolme vuotta. Hän käytti aina ylisuuria topattuja A-kuppi rintsikoita. Niissä oli puolet tyhjää, mutta se ei tyttöä häirinnyt.
Hän osti kerran kuukaudessa uudet samanlaiset topatut 75A rintsikat, koska pyykissä toppaus menetti ryhtiänsä, ja kupit meni ryttyyn.
Se ei tietenkään ollu hyvä asia.
Ehdotin, että eikö vois laittaa jotain toppausta, mutta se olisi kuulemma ollut huijaamista, eikä tullut kysymykseenkään.
Ylisuuret rintsikat ei kuulemma ollut huijausta, koska hän oli muka "vahingossa" ostanut väärän kokoset rintsikat.
Niin.
Jokos siellä on tisut kasvanu??
No oletkos katsonut onko alapäässä ja kokeillut tietenkin on tiukkaa.
Mitä enempi käyttää, sitä empi nilellä.