Kestääkö etuovi?

Huolestuttaa mainion palvelun kyky selvitä tulevasta, riittääkö kapasiteetti? Pelkästään kotikaupungissani 56 uutta asuntoa tullut 1vrk sisällä eli eilen myyntiin. Kyllä nyt alkaa olla selkeitä paniikin merkkejä ilmassa, huh huh, onneksi en vaihtanut ajoissa.
4193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Etuoven saranat huutaa hoosiannaa kun ihmiset lappavat sisälle näytöille. Nyt käy markkinat kuumana, onneksi kesäsade viilentää edes tunteita kun sekä myytävistä että vuokrattavista kohteista käydään huutokauppaa

Äänestä

Juuri kirjoitin tosta espoosta että kun juttua liikkuu ja olisikohan sielläkin myymisen paniikki alkamassa. Odotellaan että tarjonta ylikuumenee ja poljetaan sitten törkytarjous sisälle, voi olla että halvalla lähtee! :)

Äänestä
  • Ai, olitkin trolli.

    Äänestä

Mitähän tästä seuraa:):)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahhahhahhaa kirjoitti:

Huolestuttaa mainion palvelun kyky selvitä tulevasta, riittääkö kapasiteetti? Pelkästään kotikaupungissani 56 uutta asuntoa tullut 1vrk sisällä eli eilen myyntiin. Kyllä nyt alkaa olla selkeitä paniikin merkkejä ilmassa, huh huh, onneksi en vaihtanut ajoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu