Kaikesta huolimatta

jokaiselle siunattua iltaa,ja viikonloppua.Sulkeudun kammiooni kehysten kanssa,ja muutamä hyvä seuranani.
6252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

meillä on luku ilta,telkkaria ei avata

Äänestä
  • Minäkin olen kova lukemaan, oikea lukutoukka. Mitä sinä luet tänään? Minulla on kesken Villijoutsenet (suosittelen) mutta nyt kyllä aioin katsoa telkkaria ja kuninkaallisia häitä.

    Äänestä

  • Etkö katso kuninkaallisia häitä, odotan niitä.

    Äänestä

  • Häät alkavat kohta kirjoitti:

    Etkö katso kuninkaallisia häitä, odotan niitä.

    Kyllä on mennyt ilta mukavasti, on ollut kuninkaalliset häät ja tangomarkkinoiden semifinaali, hyvää ohjelmaa tuutin täydeltä, ja vielä saunomaan. Illan jatkoa

    Äänestä

  • Häät alkavat kohta kirjoitti:

    Etkö katso kuninkaallisia häitä, odotan niitä.

    piditte eilisistä häistä? Komeat olivat ja iloinen tunnelma, mutta
    olipa seteli poikineen kulunut valmisteluihin ym. tasan ei käy onnen lahjat.

    Äänestä

  • 33+12 kirjoitti:

    piditte eilisistä häistä? Komeat olivat ja iloinen tunnelma, mutta
    olipa seteli poikineen kulunut valmisteluihin ym. tasan ei käy onnen lahjat.

    Kyllä nuori rakkaus on ihanaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ira¤ kirjoitti:

jokaiselle siunattua iltaa,ja viikonloppua.Sulkeudun kammiooni kehysten kanssa,ja muutamä hyvä seuranani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu