Olen kentässä "old mill" Siinä kohassa,kun täytyisi hypätä köyteen ja heilauttaa itsensä sille yhelle tasolle, alhaalla on jotain ölliäisiä,jotka ampuu koko ajan, niin kysyisin, että mitä PC:N näppäimiä täytyisi oikein käyttää, jotta saa otettua kunnolla vauhtia ja nopeasti, että sais heilautettua itsensä mahdollisemman pian sille tasanteelle... ??
TR Chronicles!
2
460
Vastaukset
Haet soihdun ja siihen tulen.Löydät soihdun siitä mistä tulet köyden luokse niin oikealta ylhäältä.Joudut köydellä sinne hyppäämään.Tulen saat taas hieman taaempaa.Heität soihdun missä niitä "ölliäisiä" on niin ne rupee juoksenteleen siellä ympyrää eivätkä ammu enää joten voit sitten rauhassa pelata sen kohdan.Joten näin muistelen sen itse pelanneeni.
Saat köyteen vauhtia kun painat printtinäppäintä joka on väliviiva näppäin. Jos väliviiva näppäin ei toimi niin niin kokeile pilkku näppäintä. Pelaan itse PC:llä ja minulla vaihtui printtinäppäin pilkkunäppäimestä väliviivanäppäimeen kun latasin pelin uudeleen. Soihdun saat tasanteelta ja joudut palaamaan takaisin käytävään, josta löydät soihtuun tulta. Mene sitten palavan soihdun kanssa näiden pikkupirujen lähelle ja heitä soihtu, niiden lähelle. Ne llopettavat sinun pommittamisen kun pelkäävät tulta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?961886- 881340
- 1101143
- 761037
- 1191010
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57873- 47791
- 36782
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48741- 33693