vehkataipale

moro!oletteko käyny pumppulaitoksella kokeilemassa joko alkaa abboraa nousta?? vai onko vielä liian aikasta? joku vois samalla liipasta metsään sen "kalastus kielletty" kyltin koska vanhalla hiekka rannalla on kalastus sallittua kuten aina on ollut.kielto koskee vain kanava osuutta
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei oo nyt tullu käytyä ---mutta hyvä paikka kyseessä! parvi kun sattuu kohdalle ni antaa hyvin kalaa

Äänestä

hyvä paikka on ja isoa aboa tulee kun parvi sattuu siihen kohalle,välillä tulee myös hakkereita pari kilosia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyltti perseeseen kirjoitti:

moro!oletteko käyny pumppulaitoksella kokeilemassa joko alkaa abboraa nousta?? vai onko vielä liian aikasta? joku vois samalla liipasta metsään sen "kalastus kielletty" kyltin koska vanhalla hiekka rannalla on kalastus sallittua kuten aina on ollut.kielto koskee vain kanava osuutta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu