Isä EM mestari

3240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hienoa

Äänestä

tais ollakkin jo ketju aloitetu josta oli leif keiskistä, ja muista romani urheilioista juttua.alan ammattilaisia hekin. olisi ilo nähdä leiffin vielä ottelevan

Äänestä

todella mahtavaa.. muuten romanit ootteko laittanut tälläistä merkille.vähänkään jos on pärjääviä romaneita tai yritteliäitä niin he ei anna minkään laista positiivista kommenttia ei sillä et heiltä sitä kaivattaisikaan valtaväestöltä,mutta joo täällä alkaa nakkelu ja pahan puhuminen jos yksi sortuu niinkin kuinnoitettavaan tekoon kuin sortamaan sorrettuja :) kattokaas vaikka näitä muitaki keskusteluja ja verratkaa mikä vitun inisiä kansakunta ja tekopyhä päälle. muuta ei tehdä kun valiteta.mut hienoa pojat jatkakaa urheilua siitä se ura urkenee!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustalainen... kirjoitti:

ja poika jo ruotsin mestari.

http://www.youtube.com/watch?v=sNwZJozMY_8&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu