Empä löytänyt muutakaan palstaa tälle kysymykselle, joten: Edestä vai takaa? Kumpi kiihottaa enemmän?
Pojat
....................
13410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Takaa perseeseen.
kiihottaa enemmän
Et näkee kunnol millai nainen vouhkii :)
In your dreams..
mä olen saanut tarpeeksi sun paskasta. Mä oon tottunu siihen, että mun pillin mukaan tanssitaan, mä oon isokiho, eikä kukaan, siis kukaan, ryppyile mulle. Mulla on kaikki: rahaa, naisia, viinaa, tupakkaa, hienoja autoja ja elegantteja pukuja... sulla taas ei ole mitään, mä tienaan viikos yhtä paljon, kun sä muutamas vuodes... oot nobody, ja nyt tottelet minua.
Missä sitten?
Jos haluut et sun pillin mukaan tanssitaan, sun täytyy opetella puhaltamaan!
Mä en tykkää "elegantista".
sä oot vaan joku nobody, joka on mun kaltaiseni wise guyn alainen.
Koska jossei kukaan tykkää mistä sä tykkäät, ne ei arvosta mistä sä tykkäät, koska sulla on kaikki mistä sä tykkäät, NE EI ARVOSTA SUA! Koska MÄ oon EVERYBODY!
sä oot nobody ja mä oon wise guy.
mul on vaimo, tosin en muista kuka se on niist kaikist IHAN VITUN HYVÄNNÄKÖSISTÄ mimmeistä , joita mä pyörittelen kuin miljoonia mun tileillä, meen nyt panee yhtä niist.
Kontillaan. Mahtavaa kun saa pitää paljaista lantioista kiinni ja näkee samalla kun muna uppoo pilluun.
Vertikaalisesti kannatan. Kestää pitempään kun hyödyntää potentiaalista liike-energiaa, ja painovoima tukee tilanteessa.
Minua kiihottaa eniten takaapäin pano pilluun.Tosiaan kiimasta nähdä kun kulli uppoaa pilluun.Ja minun mielestä karvainen pillu paras!