Jestas mikä päivä jonka huippu oli ehdottomasti RAMMSTEIN!
Olkaa hyvät:
http://www.youtube.com/watch?v=UEQ6G8fjipA&feature=related
Olkaa hyvät:
http://www.youtube.com/watch?v=UEQ6G8fjipA&feature=related
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Varmaan Huippua!!!
http://jutta.blogit.kauppalehti.fi/blog/category/Ruoka & juoma
;)))
Ihan vaan sipuliallergiasta.
Vaikea sulattaa.
Sorry mutta nyt ei avautunut että mitä yrität sanoa linkilläsi, miten liittyy Rammsteiniin?
Kurjaa jos olet viettänyt koko päivän palstalla niinkuin kerroit mutta sehän on itsestäsi kiinni miten päiväsi käytät.
oli aivan mielettömän hyvä!! =)))
Hei.
Miten teidän vuodenpisimmänpäivänjuhlanne ovat kuluneet?
Toivottavasti hyvissä merkeissä.
änkytät? Mitä jätä uma rauhaan?? Oletko vähän sekasin ja hyvää yötä sinullekkin! =)))))))))))))))))))))))))
Elän aamua, lapsukainen. Ajattelin ottaa muutamia oluita, ehkä aavistuksen viskiä.
Eläm aina aamua, ehkä tajuat sen joskus, ystäväiseni.
buahahahahahahahahahahaahhahaa lehtinen buahahahahahahahahahhahaahhah
Häh? Mitä helvettiä tällä kertaa horiset? Miten joku turkulaismuori liittyy yhteen parhaista bändeistä? Väitätkö että hän on Rammsteinin bändäri tms? Muuten ei kyllä ole hourimisesi selitettävissä. Onko ihan oikeasti sulla joku pakkomielle, mihin hyvänsä aiheeseen änkeät tuota järjetöntä kitinääsi.
No OLI!
Oli ehdottomasti tämän kesän paras tapaus, en usko että mikään tota pystyy päihittämään.Koko homma, tehosteet, valot ja varsinkin se musiikki, JESTAS!
Tuo nyt on vaan niin ihastunut sinuun, nyt kiukuttelee huomiotasi kuin pikkulapsi kun ei sinua nähnyt kokopäivänä...
jutusta oikeen selvää saa se on omituinen höpöttäjä.
Varmaan oli hieno päätös päivälle tuo konsertti...
Sinähän nyt oikein räräytit palstalla!
Oletko varma että miehesi tai muut sukulaisesi ymmärtävät tuota lipsumista uskonnollisista hallulujaa virsistä raakaan ja sivistymättömään paholaisen joikailuun?
Onko aviopuoliso sukulainen ? Ei kai? "miehesi tai muut sukulaisesi " ?
Ummukalla se tuo äidin kieli ei o oikkee hanskas;)))))))))))))))))))))))))))))))))
yhtä suurta perhettä herännäisyyden kanssa eikä siitä hyväksytä kenenkään poikkeavan omille teilleen.
Ei ainakaan näin julkealla tavalla.
Ja mitä siihen "ummukkaasi" tulee, en tajua laisinkaan bointtiasi.
Siul o vikkaa sit hoksottimiskii eik vaa yleis sivis tykses
"herännäis-festareillä"!!!!
Musta ei kovin herännäisilt vaikuta
http://www.provinssirock.fi/
Minulla suonikohjut, patalaiskuus alenevassa polvessa ,en pääse kerrostalosta lähtemään mihinkään, pyörin hyörin sängyssä tavallisten ihmisten nauttiessa elämästä määä...TOIVON Että edes NAUTIT KONSERTISTA
http://www.youtube.com/watch?v=fLp63WBV-Ic&feature=related
En ole mikään Rammsteinin suurempi fani, mutta pakko myöntää, että on niissä sitä jotain ja tuo linkittämäsi oli ihan ok.