Hei
Victorian ja danielin häistä ja illan vietosta tuli koostelähetys sunnuntaina klo: 15.25. Sain nauhoitettua vain tunnin pätkän ja kuva katosi oman kotikuntani ja lähiseutuni soneralle tehdyn ilkivallan takia. Meidän perheessä valtasi suru, kun kuva katosi kesken Kaarle kustaan puheen aikana ja siihen loppui nauhottaminen.
Nyt kysyisinkin että löytyykö keneltäkää kyseistä tallennetta digiboxsilta, ja joka saisi sen tallennettua minulle dvd-muotoon?
Yle ei aio lähettää tästä ohjelmasta uusintaa.
Victorian ja danielin häät tallenne
2
1966
Vastaukset
- konsertti näkemättä
jos joltain löytyisi tallennettuna myös häiden aattoillan gaalakonsertti, haluaisin nähdä sen. Youtubesta löytyy vain pätkiä, joista ei oikein pääse tunnelmaan.. :(
- fijete
heti kun häät on ohi alkoi kunkun pöllyttäminen.luin että on keksitty näkymättömyysviitta joka olis ollu kiva lisävaruste kunkun iltavaatteisiin.olis voinu käydä strippareita ja muita kivoja asioita katsomassa eikä muut olis tienny mitään.se kuinka varsinainen akti olis hoidettu on eri asia.olis siinä kohde ollu ihmeissään kun ketään ei näkyis mutta touhu olis hirmuinen.olis kai pakko selittää kurtisaanille että se on kruunun henki ja piste.mä olen kuullu että noi kuninkaalliset käyttää kurtisaaneja jotta ne eroo meistä moukista selvemmin.antaa käyttää sillä samat taudit ne on niilläkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218496Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4257727Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-95325Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite824969Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294779Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2263219- 1253014
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os352896Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin742870Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242516