http://www.anni-libellule.blogspot.com/ On uus muotiblogi josta löytyy niin muodista, kauneudesta ja kaikesta siihen liittyvästä sekä elävvästä elämästä. Kirjoittaja testaa parhaat kynsistudiot, tsekkaa uusimmat liikkeet ja parhaimmat kauneushoitolat =) sekä antaa vinkkejä joka päiväisiin pulmiin liittyen...... no kaikkeen mahdolliseen ja mahdottomaan =)
Uusi blogi =)
Libellule
2398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ja sulle kanssa tiedoksi, että pilkut kuntoon! Pötköä tylsä lukea. Esim. mikä-sanan eteen tulee pilkku. Tauota ajatuksesi, niin saat pilkutkin oikein. Esim. ensimmäinen lauseesi:
"Kesä on jo pitkällä ja kuten monella muulla minun itseni lisäksi juuri keäsisin rupeaa menojalka vipattaa välillä vähän turhanki paljon. =) "
on parempi näin:
Kesä on jo pitkällä ja kuten monella muulla, itseni lisäksi, juuri kesäisin rupeaa menojalka vipattaa välillä vähän turhanki paljon. =)
Eikö olekin!
Kesä on jo pitkällä ja, kuten monella muulla itseni lisäksi, juuri kesäisin rupeaa menojalka vipattaa välillä vähän turhanki paljon. =)
Noin mä laittaisin.
Tuo ETYK-kassi oli mainio!:)