hotelli metropol

onko kokemuksia hotelli metropolista tv.lapsi perhe
4927
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihan siisti sinänsä, mutta naismarkkina-aluetta ja jos pillerikauppaa tekee mieli tehdä niin lähistöltä löytyy joka sorttia.
Ei varmaan paha paikka sinänsä, mutta ei paras lapsien kannalta.

Äänestä
  • Ihan asiallinen paikka, vaikka nais- ja pillerikauppaa löytyy lähistöltä niinkuin joka paikasta Tallinnasta, mutta suosittelen.

    Äänestä

huoneet tummat ja tunkkaiset, eikä ikkunoita saa kuin hiukan raolleen. "Sisäringin" huoneissa ei saa ikkunoita auki ollenkaan, niissä on ainoastaan koneellinen ilmastointi. Aamupala aika ankea. Menkää mieluummin Vana Wiru -hotelliin - se on uusi vielä puhdas ja siisti ja sijaitsee hyvällä paikalla. Pyytäkää huoneet parkkipaikan puolelta niin ei tarvitse tuijotella ikkunasta parin metrin päässä olevaa naapuritalon seinää.

Äänestä

Kyllä Metropol on meille ihan hyvin kelvannut, päivät kun shoppaillaan ja illalla tullaan koppiin maata, niin ei hotellissa mitään valittamista ole ollut. Meillä ollut vertailussa shoppailumatkoilla Express, Rottermanni ja Metropol ja meidän suosikki on metropol. Tämä on siis meidän mielipide...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tallinnaan kirjoitti:

onko kokemuksia hotelli metropolista tv.lapsi perhe

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu