Kuvan laatu huonontonut

Onko? vai valehtelevatko silmäni vai kuvittelenko?

Ihan kuin olisi tullut epätarkemmaksi parin päivän sisällä...TV:nä Panan Plasma 600Hz.

Tuntuu et ennen oli helvetin hyvä kuva...hidastuksissa ja pysäytyksissä näkyy ehkä parhaiten.
1234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo siltä näyttää...ovatkohan hankkineet kesken kaiken halvemmat kamerat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KuvittelijaSidi kirjoitti:

Onko? vai valehtelevatko silmäni vai kuvittelenko?

Ihan kuin olisi tullut epätarkemmaksi parin päivän sisällä...TV:nä Panan Plasma 600Hz.

Tuntuu et ennen oli helvetin hyvä kuva...hidastuksissa ja pysäytyksissä näkyy ehkä parhaiten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu