Onhan se nähty

Tämä foorumi ei ole mikään poliisifoorumi. Tämä on mielisairaiden avohoitofoorumi.
4141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Luet itsesi siihen ryhmään kuuluvaksi! Onnea vaan!

Äänestä

Vai mikä kiukuttaa? Oletko kenties tyhmä ?

Eihän tämän pitäisikään olla mikään poliisifoorumi (mikä sitten lieneekin), vaan palsta missä otsikkona on : "Keskustele poliiseista ja poliisin toiminnasta". Useimmat jopa ovat ymmärtäneet otsikon melkein oikein.

Jos taas pidät (avo)hoidon tarpeessa olevina kaikkia, jotka arvostelevat poliiseita, niin olet jäänyt ajatusmalliltasi neukkulaan. Siellä kaikki toisinajattelijat passitettiin mielisairaalaan.

Toki täytyy myöntää, että jotkut poliisinpalvojat eivät vaikuta aivan terveiltä. Hyvänä esimerkkinä vaikka "hahhaaahhhaahhah"-tyyppi.

Äänestä
  • mikään poliisipalvoja, se on itse virastaan potkittu poliisi, joka ei näytä tajuavan, että hänet on virasta potkittu - ja lopullisesti. Näin se minä tämän päättelen.

    Tämän lisäksi. Kun täällä joidenkin aivosolut riittävät vain pisteen merkkaamiseen, jolla pisteellä nostetaan ajat sitten loppuun kaluttu asia päällimäseksi; tai kun aivokapasirteetti riittää vain paskan imettämiseen sivukaupalla, niin kovin korkealle tämän foorumin tasoa ei voida korottaa. Ja valvntaa ei ole sitten ei minkäänlaista.

    Noo. Saavatpahan täällä vierailevat ulkomaalaiset totuudenmukaisen kuvan suomalaisen miehen mielekkyydestä ja sivistyksestä.

    Äänestä

Siellä sulle oikea poliisifoorumi. Siellä on vain tervehenkistä poliisinpalvontaa, eikä mitään negatiivistä poliisista. Siellä on sinulle onni, autuus ja iankaikkinen elämä.

Mikäli selaimesi ei löydä sivua, älä huolestu, jokaisella poliisiasemalla on yhdyshenkilö, jolta voit saada tarkempia ohjeita. Yhdyshenkilö myös tarkistaa, että olet aito oikea poliisinpalvoja. Tällä varmistetaan, ettei ikävät inisijät pääse sotkemaan ja häiriköimään poliisipalvojien autuutta.

Haluan vielä tarkentaa, että tämä tieto on tarkoitettu vain sinulle joten älä tallenna tätä mihinkään, äläkä kerro tätä eteenpäin ennen kuin olet saanut täysjäsenyyden.

Tiesitkö muuten, että tälle palstalle ei poliisinpalvojista saa kirjoittaa muut kuin jankkauskoulutuksen saaneet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kolkuttaja kirjoitti:

Tämä foorumi ei ole mikään poliisifoorumi. Tämä on mielisairaiden avohoitofoorumi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu