Nii...oliskos kukaan lähössä ruissiin ja kaipaisi seuraa? tai saiskos jonkun seuraan liittyä..? Olen tällanen 24v iloinen, rempseä ja kaikkien kans toimeen tuleva rokkineito..;) Kelpaa niin miesten kuin naistenkin seura. Miun autolla pääsee, jos treen suunnilta on..ja teltta löytyy myös ;) Mutta jos olis lähtijoitä niin ilmotelkaa..heti! :)
Kukaan lähössä ruisrokkiin!!? :)
6
383
Vastaukset
- janppa1986
Moi!
Itsekkin olen halukas kyseiseen tapahtumaan lähtemään. Olen 24 Vuotias mies pk seudulta, vastaile minulle mailiin niin jutellaan tarkemmin
[email protected]- Luke85
Moikka! Itsekkin olen ettimässä festariseuraa, kun tutuista ei kukaan olekaan varmaan menossa, mutta pakkohan sinne on silti päästä. Olen 25 -vuotias mies pk-seudulta. Janppa, ootko menossa Turkuun autolla vai junalla?
- Janppa1986
Luke85 kirjoitti:
Moikka! Itsekkin olen ettimässä festariseuraa, kun tutuista ei kukaan olekaan varmaan menossa, mutta pakkohan sinne on silti päästä. Olen 25 -vuotias mies pk-seudulta. Janppa, ootko menossa Turkuun autolla vai junalla?
Junalla olis tarkotus mennä, ellei jotai muuta välinettä löydy =)
- Luke85
Janppa1986 kirjoitti:
Junalla olis tarkotus mennä, ellei jotai muuta välinettä löydy =)
Joo, nyt selvis että pari muutakin tuttua ois lähössä sinne täältä päin. Mites sitte yöpyminen, mitä ootte ajatellu? Se telttamajotus vai? Laitoin meilii.
- hannis86
Janppa..laitoin meiliä! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961589
- 741394
- 501317
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041208- 531196
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9955- 36817
- 60761
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41725