Onkohan vetonivelet samanlaiset sekä sisä että ulkopuolella. ja taas onko ulommat samanlaiset vasemmalla ja oikealla ja taas sisemmät samanlaiset.
ja tietysti tarkoitan että ulommissa on abs tunnistin kehä ja sisemmässä ei, mut että onko pooritus sama ja kooltaan muuten samanlainen, vai onko autokohtanen asia, vai mitenkä yleensä.
Vetonivelet
b01
1
585
Vastaukset 1
- Opel now
samanlaiset on, eli on sisäkehä ja ulkokehä, välissä kuulat. Vetonivelet ovat aina sisäpuolella, ainoastaan joissain traktoreissa ja ei rekisterissä olevissa maastoautoissa voivat vetonivelet olla ulkopuolella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291364
Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt4601084Miesten suusta kuultua
Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "161665- 47585
Sinkut-palstan suurin valhe
Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va188576Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"
Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l83565- 41554
- 71533
- 40517
Haluaisin mies tietää pari juttua
Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt20516