Onkohan vetonivelet samanlaiset sekä sisä että ulkopuolella. ja taas onko ulommat samanlaiset vasemmalla ja oikealla ja taas sisemmät samanlaiset.
ja tietysti tarkoitan että ulommissa on abs tunnistin kehä ja sisemmässä ei, mut että onko pooritus sama ja kooltaan muuten samanlainen, vai onko autokohtanen asia, vai mitenkä yleensä.
Vetonivelet
b01
1
585
Vastaukset 1
- Opel now
samanlaiset on, eli on sisäkehä ja ulkokehä, välissä kuulat. Vetonivelet ovat aina sisäpuolella, ainoastaan joissain traktoreissa ja ei rekisterissä olevissa maastoautoissa voivat vetonivelet olla ulkopuolella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 941395
- 781143
Mustikat jää metsiin
kun ei thaikut saa lupia tulla ja oman maan työttömät ei viitti metsään mennä. Itse poimin noin 20-30 sangollista kesäi72961- 52872
- 62832
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste157769- 40709
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?87677Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T16650Jaakko Kyllönen !
Koettaa viisastella,Kuhmon hoito paikkojen kohtalosta.KYLLÄ SE OLI KOKOOMUS;JOKA ETU NENÄSSÄ EDDUSKUNTA VAALIEHDOKAS TEA24591