Rebecca Loos on järkyttävä horo!!!
Hyvin sai ämmä tienattua mukavan summan kun osas levittää haarojaan oikealle tyypille.
Oksettava lehmä! Ja yrittää vielä saada ihmisiltä jotain sympatiaakin...
Hyvin sai ämmä tienattua mukavan summan kun osas levittää haarojaan oikealle tyypille.
Oksettava lehmä! Ja yrittää vielä saada ihmisiltä jotain sympatiaakin...
Vastaukset 9
Vanhimmat
Nii ja ruma kuin petolinnunperse aamupaskan jälkeen!! David lankesi!!
On teillä aika hyvännäköisiä petolintuja....
Kyllä sitä itsekkin olis rummuttanu ku kiimanen gorilla menemään, jos tommosen apurin sais itelle... ei ihme että David laukes ;)..
Saa kai sitä rahaa tehdä. Silloin on taottava, kun rauta on kuuma. Totta kai Becks nussi kaikkia, kun joku on koko avan haarat auki edessä.
Jos oma muija on joku helvetin ex spaissari, kamala ja itseään täynnä oleva iljetys niin onko ihme että rampataan vieraissa???
En olisi ikinä uskonut sanovani näin, mutta minusta Rebecca on erittäin kaunis ja älykäs.
Tuomitsen edelleen jyrkästi pettämisen...
Oikeestaan se nainen tekee bisnestä eli rahaa. Se on keksinny miten se saa paljo fyffee nopeesti tekemättä mitään muuta ku laittamalla nilkat korviin ja nauttimalla. Eli se on harvinaisen fiksu. Ja sitäpaitsi se oli kyllä ainaki siinä haastattelussa aika makeen näkönen, maistus mullekin.
Ja huono maine jonka se on saannu katoaa hetkessä koska kukaa ei muista koko tapahtumaa enää kohta. Mut rahat varmaan riittää pitemmäksi aikaa. Ja jos osaa saa vielä käännettyä tuonkin julkisuuden eduksi niinku teke Monica "suikki" Lewinsky, vai mikä olikaa. Eiköhän seki turvannu rikkaan loppuelämän yhellä suihinotolla. Eikä sitäkään muista enää moni.
Niin niitä miehiä viedään... HA HA HA HA HAAA!!
Hommata tuommonen avustaja! Varmaan järjestetty koko juttu. Olisivat laittaneet vaikka jokun punkero romanialaisen syyläsen viiksimuijan, uuuuuu beibe!