Tulipalo

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010070211981849_uu.shtml


Millä kadulla paloi?

T ex lauritsalalainen
3523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuntokadulla, tarkemmin vastapäätä urheilukentän huoltorakennuksen portin kohdilla.

Äänestä

Toivottavasti ei ollut pyromaani, se samainen joka poltteli taloja muutama vuosi sitten Hakalissa..

Äänestä
  • Toivoa sopii,ettei ollut pyromaani liikkeellä.
    Ne pitäs teletä lukkojen taakse eikä vaan paapota niitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyromääni kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010070211981849_uu.shtml


Millä kadulla paloi?

T ex lauritsalalainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu