hlalua sota polisiksis

mina haluu sota poliisi sotaaan? halu olla polisisisi ja pampu saaaako, siis pampu myäs mina pammmmputaaa?

mina haluuain myäsi palvelu vieta juoppajain sperma lattiala siivoja halu poliisi olla?
1108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiköpä olekin aika merkillepantavaa tuo aivovammaisten halu kirjoittaa joka yhteydessä seksuaalisia fantasioitaan muidenkin luettavaksi??? Kertoo vain kehitysvammaisten seksuaalisesta turhautuneisuudesta ja kaipa te saatte siitä jotain tyydytystä????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


halua´mitä teke? kirjoitti:

mina haluu sota poliisi sotaaan? halu olla polisisisi ja pampu saaaako, siis pampu myäs mina pammmmputaaa?

mina haluuain myäsi palvelu vieta juoppajain sperma lattiala siivoja halu poliisi olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu