Tommy Tabermann

on poissa. Harvoin joku julkisuuden henkilö saa minut näin surulliseksi. Hän jää elämään runojensa kautta. Syvä osanottoni omaisille.
5317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

minultakin.Omaisille osanottoni.Katsoin juuri telkkarista tuli pieni pätkä.Kirjan kirjoittaminen jäi kesken.Käsittääkseni heillä oli hyvä avioliitto,oli vakka kantensa valinneet.Tosi surullista.

Äänestä
  • surullista, voimia omaisille.
    Hyvää matkaa Tommy...

    Äänestä

  • Päivi. kirjoitti:

    surullista, voimia omaisille.
    Hyvää matkaa Tommy...

    omaisille raskaassa surussa .
    Liian varhain ja liian äkkiä. Mutta runot jäävät elämään kauan.

    Äänestä

  • median ja runojensa kautta erittäin miellyttävä koskettava persoona. Surullinen hänen liian varhain pois menostaan. Syvä osanotto omaisille. Vahva tunteiden tulkitsija-

    Äänestä

  • mennyt ilmoitus asiattomasta viestistä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


MTJ kirjoitti:

on poissa. Harvoin joku julkisuuden henkilö saa minut näin surulliseksi. Hän jää elämään runojensa kautta. Syvä osanottoni omaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu