PR

PokeRadar ei toimi mulla... Se valittaa että kaikille on aika ja paikka mutta ei nyt(suomennettuna). Mulla oli 210 pokemonii sain radarin, nationalin ja dawn näytti miten sitä käytetään mutta ei silti toimi- Kysymys kuuluu mitä nyt täytyy tehdä vai ei mitään?
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja peli oli Platinum

Äänestä
  • 1: Mene ruohikon keskelle
    2: Hyppää pois pyörän selästä
    3: Käytä Max/Super Repeliä
    4: "Rekisteröi" Radar Selectiin
    5: Käytä Radaria
    6: Kävele/juokse heiluvaan ruohotupsuun

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3+8= kirjoitti:

PokeRadar ei toimi mulla... Se valittaa että kaikille on aika ja paikka mutta ei nyt(suomennettuna). Mulla oli 210 pokemonii sain radarin, nationalin ja dawn näytti miten sitä käytetään mutta ei silti toimi- Kysymys kuuluu mitä nyt täytyy tehdä vai ei mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu