Onkohan mun rotta fiini kun se on niiin pieni ja söpö?en ole kuitenkaan varma mitä tarkoittaa fiini.Kertokaa mitä tarkoittaa fiini tai sitten kartokaa voisiko rattani olla mahdollisesti fiini.
Fiini....
5
698
Vastaukset
- Rotttatyttö 99
Voisko joku sanoa kertoa jotain tai sitten sanokaa voisiko rottani olla FIINI!
- Huhhuhhh
Eikö sulla tosiaankaan oo parempaa tekemistä kuin trollata suomi 24 rottafoorumilla? Toinen toistaan typerämpiä viestejä kirjoitat jotka ei voi olla totta tai jos ovat niin huhhuh sanon minä.
- Rottatyttö 99
Huhhuhhh kirjoitti:
Eikö sulla tosiaankaan oo parempaa tekemistä kuin trollata suomi 24 rottafoorumilla? Toinen toistaan typerämpiä viestejä kirjoitat jotka ei voi olla totta tai jos ovat niin huhhuh sanon minä.
Ei tämä ole trollaamista vaan avun kysymistä.Haluan vain tietää onko lemmikkini fiini.
- fiini=hieno
Rottatyttö 99 kirjoitti:
Ei tämä ole trollaamista vaan avun kysymistä.Haluan vain tietää onko lemmikkini fiini.
2010.. Sanonpa kuitenki mitä fiini tarkoittaa, ei ole parempaakaan tekemistä.
Fiini = Hieno
Ja,kyllä. Vaikka sitten niin. Rottasi on fiini :)
- Anonyymi
Kuulemma natsi mutta en minä tiedä mitään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2172890Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1712546Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321082- 681038
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831035Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait276994Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka332971Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20919Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778