kaveria snorklaileen

missheinäkuu on

Hei!
mahtaisko sitä löytyä seinäjoki pietarsaari kokkola aluveelta ketään seuraksi ihaileen vedenalaista maailmaa snorklaillen viettelen kesälomaa heinä elokuun ja aika tulee pitkäksi ois mukava lähteä ihaileen pinnana alaista maailmaa yhdessä jonkun kanssa.

2

504

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pakasteankka

      ...mullakin kaveri hakusessa,poika ei aina viitsi lähteä mukaan ja yksinhän ei pitäis mennä. kokkolassa asustelen ja muutama hyvä paikka on tiedossa missä on kirkas vesi,kaloja ja rapuja ja syvyyttä aloittelijaystävällisesti2-12 toisessa ja jonkun verran yli 7m toisessa.En ole käynyt ihasn pohjassa asti katsomassa mutta se 7m tuli mittariin(ekat pitkät räpylät viime talvena ja mitkään räpäkkeet maskin vasta reilu vuosi sitten ostin eli ihan aloittelija olen) Ja meressähän on aina nähtävää jos keli suosii ettei mene sopaksi.

      • missäheinäkuu on

        Moi!
        eipä se yksin snorklailu turvallista ole aina parin kanssa mukavei mennä
        Heitäs mailia spirko_suomi 24.fi
        niin suunitellaan lisää jollekkin illalle tai viikonlopulle räpiköinti reissua.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      16
      457
    2. Näytät kivalta kun nukut

      *zoomaa palohälyttimen kameraa*
      Ikävä
      10
      412
    3. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      16
      347
    4. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      3
      341
    5. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      13
      206
    6. Hyvää yötä

      Janne niminen mies🥰
      Ikävä
      1
      103
    7. 0
      90
    8. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      0
      90
    9. Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa

      76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68
      70 plus
      3
      67
    10. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      1
      61
    Aihe