Jouduin olosuhteiden pakosta turvautumaan merkkiliikkeen apuun jarruletkun (vanha F 613) petettyä. Helppo homma mutta varaosan hinta hieman yllätti. Puolen metrin kumiletku nippoineen maksoi 134 € (-10%) Eihän tuossa ole enää mitään järkeä. Samantasoisen yllätyksen koin tosin jo pari-kolme vuotta sitten kun tilasin nopeusmittarin vaijerin tuohon samaan autoon: hinta alennuksen kanssa 150 €. Mihin hittoon hinnoittelusta on järki kadonnut kun varaosamyyjiäkin hävettää kertoa hinta joka ei näytä olevan missään suhteessa tavaraan.
Sairas varaosa-
hinnoittelu Volvolla
1
718
Vastaukset
- kahvi 2,30 euroa!
kyllä suomalaiset osaa varastaa,ihan laillisesti!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275