Keskustelu Gwenista kuollut?

mareen

Onko täälä palstalla keskustelu Gwenista ihan kuollut? Päätinpä tulla herättelemään tätä paikkaa, jotta voitaisiin taas keskustella tästä upeasta naisesta :)

Harmittaa vähän, että lopetti sillä tavalla todella hyvän soolouransa.. Toisaalta luin, että Gwen on näin jälkeenpäin sanonut, että aikoo tehdä vielä sooloalbumin, vaikka aiemmin väitti jotain muuta.

"It's hard to believe it's nearly 15 years since Gwen's band No Doubt hit the big time. The singer was 26 then and celebrated her 40th in October. Now the mum of two is back in the studio with No Doubt, having put her solo career on hold."
Lähde: http://www.dailyrecord.co.uk/life/women/fashion-and-beauty/2009/11/30/helena-christensen-still-fit-and-fabulous-at-40-86908-21861689/

Ilahduin paljon lukiessani tuon, vaikkakin viime vuonna tuokin jo kirjoitettu. Kumminkin.. Missä se sooloalbumi sitten on? Tai miksei Gwen ole siitä mitään ilmoitellut?

Gwen on soolona niin paljon parempi, kuin No Doubt. Räiskyvää persoonallisuutta, potentiaalisia kappaleita toinen toisensa jälkeen ja upeaa lauluääntä. Sääli jos ei jatka soolouraa vaan pidättäytyy ND:ssä koko uransa.

Mitä luulette että kuinka käy, tuleeko toista sooloalbumia vai ei?

2

1548

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iccc.

      Gwen ei ole koskaan lukeutunut Suomessa suurimpien suosikkine joukkoon,vaikka on vissin myynyt meilläkin "jopa" kultaa levyillään? Mutta Madonnan,Britneyn ja,Aguileran ja Gagan tapan,Stefani ei ole herätellyt kohua/kysymyksiä/keskustelua pop-fanien keskuudessa. -Vaikka tuolla jossain onkin "maailmantähti". Suomessa 4 naisartistia näyttävät olevan ylitse muiden musafanien (ja kriitikoiden) keskuudessa. Ne tuossa edellä mainittukin....

    • Ross Dale

      No Doubtin hittien jälkeen tullut soolotuotanto on ollut musiikillisesti suurimmalta osin täyttä kuraa. Piisit kerta kaikkiaan surkeata hiphoptyylistä jumputusta, ketä kiinnostaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3633
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2469
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      37
      2323
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      2067
    5. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1582
    6. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1569
    7. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      14
      1402
    8. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      128
      1320
    9. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      271
      1304
    10. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1275
    Aihe