varastonteko

Teen 2.5*2.5 neliön varaston.
Oiskohan jollain tämän palstan lukijalla tiedossa mistä saisin tekoohjeet tuon kokoiseen varastoon mistä teen rungon ym tietoa.
41681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Myynti-ilmoituksia rautakauppojen mainoksista piirrustuksia jne.. Ja tee sitten isommasta tavarasta ja paremmin. Toi ny riippuu siitä, mitä haluaa. Ite tekisin hyvät pohjat ja sokkelin luonnonkivistä, hirsisalvoksen metän puista ja pärekaton. Sekä lankkulattian.

Vaan, sehän nyt riippuu, mitä kukin haluaa.

Äänestä

Puuinfon sivuilta leikkimökin ohjeet ja sovella niistä. Samat ohjeet löytyvät myöskin lähes kaikista puutavaraliikkeistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arja 3k kirjoitti:

Teen 2.5*2.5 neliön varaston.
Oiskohan jollain tämän palstan lukijalla tiedossa mistä saisin tekoohjeet tuon kokoiseen varastoon mistä teen rungon ym tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu