hymyilyttää

inhoan suomi24äää

näin tasa arvon aikana, keskustelu joka koski sefun huutamista on poistettu täältä. Kysymyksessä jos olisi ollut normaali chattaajia , joka huusi, niin se teksti olisi saanut täällä olla!!!!!!!! ja lisäksi sitä olisivat vielä virkamerkkiset sefut kommentoineet.

*Jumala * se tuo Sefu on chatissa ja keskustelupalstoilla

2

277

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mua hymyilyttää myös
      Minulla jäi vahingossa "huuto" toiminto päälle enkä huomannut sitä heti. Pyysin huutoani välittömästi anteeksi, mutta tietenkään sitä ei huomioitu tai se jätettiin tahallaan huomioimatta.

      Pyydän tässä vielä kerran anteeksi suurta mokaani eli huuto toiminnon vahingossa päälle jäämistä, huutaminen sekä isoilla kirjaimilla kirjoittaminen ei ole edelleenkään sallittua häiriköintimielessä.

      Kaunista kesää kja rauha chattiin!

      Ystävällisesti Zamio

    • Smed Smörgare

      että sefujen käytöksestä kuuluu valittaa ylläpitoon eikä tänne keskustelupalstalle. Täällä toki voi keskustella sätin lieveilmiöistä kuten huutamisesta tai muusta häiriköinnistä siellä sätin puolella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      100
      3437
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      3117
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      434
      2614
    4. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      80
      2413
    5. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      84
      2366
    6. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      96
      2076
    7. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      40
      2066
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      22
      1690
    9. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1676
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      41
      1637
    Aihe