Turkin matka lähestyy ja selluliittiläskini käyvät jo ihan märkinä!
kohta Turkkiin
4
652
Vastaukset
- Alanian romans
Ei nyt noin. Mutta itse olen Yh. ja mies seuraa ei oikein suomesta tahdo löytyä. Kyllä aina pieni kutina vatsanpohjassa kun Alanian matka lähestyy.
- mmmmm!
vika kun ei miestä tuppaa löytymään? juuri siinä kun jakelet jossain turkissa, oksettavaa. Itse annoin pakit naiselle joka oli mutiksen kanssa!
- älä ytätiä
mmmmm! kirjoitti:
vika kun ei miestä tuppaa löytymään? juuri siinä kun jakelet jossain turkissa, oksettavaa. Itse annoin pakit naiselle joka oli mutiksen kanssa!
Sinä naista ole nappula nähnytkään.
- selluliitit !
Viimeksi en pystynyt piirittämään yhtään "karvarannetta", mieli teki, mutta ne ovat yleensä pikku-kikkelisiä, ei niistä ole tyydyttäjäksi. Ähisevävät hetken ja pyytävät rahaa. Siksi pidän matkoillani mukanani "kaalimadon", hurraan sillä hekumaan saakka ja kuvittelen naivani suomalaisen uroon kanssa, aamulla olen onnellinen mennessäni aamupalan jälkeen uimaan altaaseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273475Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122669Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1182622Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1132287Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761713Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501648Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261586Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001315- 1401293
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151166