Me kostame suomilaisille

silminnakija

"Itseään likaavat vääräuskoiset koirat, eivät sovi oikeiden ihmisten kanssa asumaan", sanoo Akhmed ja heristää hiilihankoaan. Vihaisen ulkomaalaisjoukon takapiruna häärii katkeroitunut turkkilainen
bussikuski, jonka työnantaja suosii eurooppalaisia kuskeja. Avukseen tämä Conexilainen on värvännyt
sekavan joukon maahanmuuttajia, joilla päivisin ole juuri muuta tekemistä, kuin häiriköidä
alkuperäiskansoihin kuuluvia naapureitaan.

"Jihaaad", huutaa Ahmedin kouluikäinen poika mehmet räkä poskellaan valuen,"Meillä on teille fatwa"
ja potkii pihamaalle pysäköityä autoa. "Tää on nyt meidän maa". Kielet pärisevät suussa
mustannpuhuvan muslimijoukon naisten osoittaessa kannatustaan "Meidän maa".

Meno Vesalan kiinteistöjen taloissa sen kuin vaan kovenee, maahanmuuttajien penätessä oikeutta vaikuttaa asukasvalintoihin.

11

1641

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Patriootti,

      paskasakkia ei viedä saunan taakse ja anneta niskalaukausta?

    • jälkeen

      saamme pitää puoliamme ilman seuraamuksia miten parhaaksi näemme,,muistakaa äänestää oikein,,

    • 11+8=?

      Herää taas kerran kysymys:

      Miksi avoimesti vihamielisiä ulkomaalaistaustaisia loisia ei karkoteta tai ainakin hätistetä Ruotsia mädättämään jos on joku ankkurilapsi á la Thorsinpaska estämässä etelänreissua?

      • oleensuomalainen

        vaaleissa kannattaisi kaikkien äänestää perussuomalaisia.
        Tämä olisi pikku shokki valtapuolueille, kun pieni pippurinen puolea jostain kummasta saisikin roimasti ääniä, alkaisivat isotkin puolueet kuulemaan kansaa.

        Itse en politiikasta välitä enkä ole muistaakseni kuin kerran elämässäni äänestänyt. Nyt olen kuitenkin päättänyt että annan ääneni perussuomalaisille, tuntuu kuin he ajaisivat ihan oikeasti SUOMALAISEN asiaa.

        Eihän mikään kuitenkaan tule mihinkään muuttumaan, voitti mikä tahansa puolue, mutta säikähtäisivät ainakin kun nämä PS saisivat rutkasti äääniä, olisi mielenkiintoista lukea mediasta mitä syitä isot puolueet keksivät kun äänia ei niinkään tullut. HAH


    • sikspäkki

      Onko nettisotureilta jäänyt Animal Planet katsomatta?

      http://www.altavista.com/image/results?itag=ody&kls=0&kgs=0&q=predator prey population

      Vieras lauma / biologinen organismi tunkeutuu toisen alueelle. Ottakaa selvää demografioista; siinä on koko jutun juju.

      Kyse on biologisten organismien välisestä (alitajuisesta) kamppailusta. Biologian ylläpitämisen perusta on parittelu, joten pornorunkkarit ovat yhtä suuri osa ongelmaa kuin torssitkin. 'Lauman' ylläpitäminen vaatii käytännön fyysistä toimintaa, joten urheiluleikkien äärellä ölisemiselle ja tietokonepeleille viettinsä ja energiansa tuhlaavat ovat yhtä syyllisiä kuin vanhaset ja kataisetkin.

      Ihmisten tapauksessa pelkän fyysisen ulottuvuuden lisäksi on olemassa myös älyllinen ulottuvuus. Full Spectrum Warfare. Neekereiden, arabien ja muiden tummien maillemme pääsyn edellytys oli, että ennen sitä sovittelunhaluiset ja yhteenottoja kaihtavat valkoiset omaksuivat oman biologian ylläpitämisen kieltävät salonkikelpoiset aivopierut. Ennen muslimeja ja somaleja eräs toinen vieras biologinen organismi hyökkäsi kimppuumme, mutta toimi lähes yksinomaan älyllisellä tasolla, joten se jää vieläkin yksinkertaisilta ja kirjoja kaihtavilta tupauunoilta havaitsematta.

      ..vaan nyt pitää mennä kattoo formuloita ja liidelissä on taas ölynen tarjouksessa!

    • Synti suuri ja armo

      Miksi oltaisiin mustasukkaisia siitä, että 18-vuotta täytettyään avomiehelläni on ollut "sexikokemuksia", olin vasta kymmenen ja alaikäinen: 27-vuotiaalla on jo sexikokemuksia, kuten 35-vuotiaallakin ikäeroon viitaten?

    • Mike...

      3 ulkomaalaista on nyrkkirautaa meitsiltä saanut ja olen jokaisesta kerrasta ylpeämpi kuin mistään.

      • 26vuotta ja riittäää

        Ja vittu toivottavasti kostavatkin! Opitte vittu olemaan pennut ja pellet! Naurettavaa käytöstä saa vittu nähdä aina SUOMALAISILTA lökäpöksyteineiltä mitkä räkii nilkoille saatana! Jos olis valtaa ni vetäisin turpaan, ja kusisin päälle saatana! Mistäköhän vittu johtuu tämäkin keskustelun aihe... menkää itseenne ihmisperseet! Hävetkää!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      201
      4347
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      441
      3253
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2138
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1790
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1178
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1023
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1015
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      24
      941
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      75
      908
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      906
    Aihe