Kantrit

Kirsi Liukkonen-Hämäläinen, eli Orimattilan ympäristönsuojelusihteeri iski nyt hampaansa kantreihin.
Paheksun suuresti tätä meidän kaikkien jokavuotisen perinteen häirintää. On aika saada järkevämpää henilökuntaa kyseiseen virkaan!
Viite: Orimattilan sanomat
61449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

meni jo silloin kun kantrit siirrettiin kehräämölle. Parempi kun lopetetaan koko kantrit,tai takaisin alkuperäiseen paikkaan.

Äänestä
  • olen asiasta...kotieläinpuisto olit ainut oikea paikka kantreille.

    Äänestä

  • Mulle on yksi lysti missä nuo juhlat pidetään, paskaa tollanen kyyläily!!

    Äänestä

Pistää vihaksi tuollainen.

Äänestä
  • Ei ne enään ole mitään kantreja. Mitä lie vingutusta, mistä minä en maksa mitään.

    Äänestä

On niin karseen näkönenkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Närkästynyt kirjoitti:

Kirsi Liukkonen-Hämäläinen, eli Orimattilan ympäristönsuojelusihteeri iski nyt hampaansa kantreihin.
Paheksun suuresti tätä meidän kaikkien jokavuotisen perinteen häirintää. On aika saada järkevämpää henilökuntaa kyseiseen virkaan!
Viite: Orimattilan sanomat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu