Kuinka moni teistä on saanut tämän viestin?
"There was an error logging in. Please try again later. If the problem persists please contact Technical Support"
WOW ei toimi!
8
823
Vastaukset
- kekuriix
Sama juttu heti uusimman patchin asennettuani.. Repairit on käyty läpi ja uudelleen wowi asennettu mutta ei tunnu pelaavan..
- hyvä juttu
tekee teille pojille hyvää
- Ruutanaaaxd
vetäses kätöseen
- IKnowSomething
Toi johtuu patchista . Kaikki servut o offiline.
- pera1234567890123456
ootteko vähä hiirii ku dataatte jotai wowii hankkikaa elämää apinat vittu
- VASTATKAA
13.10.2010 Uus päivitys ei toimi, kun oon laadannu päivityksen ja kun menee wowii se alkaa lataa siel alhaalla "downloading updates tools" sitten tulee "You game installion is damaged. Please run repair." Vaikka repairaan niin tulee sama juttu.. MITÄ TEEN?
- WnbVOde
No itel tulee jtn wow not responding ku koitan loggaa sisää?
- :d
tää on warcraft palsta eikä WoW palsta, vituttaa kun pitää spämmätä idioottimaisia kysymyksiä JA VIELÄPÄ WOWISTA warcraft palstalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?972018- 981478
- 1121187
- 761067
- 1211062
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57903- 51877
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis58836- 36822
- 33723