jyväskylä

missäs paikoissa jyväskyläläiset LGBT-porukka pyörii, jos ei ole suurta bileiltaa?
3263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaa, luulenpa ettei liene mitään "tiettyä paikkaa" mistä löytää? Erityisiä keskittymiä en oo ite ainakaan huomannu. Joskus näkyny Katseessa, Londonissa, Annelissa, Ale pubissa..näin eka mietinnällä tuli mieleen :) Ja lähinnä naisia siis olen bongannut (sattuneesta syystä ;D). Mutta harmillisesti kyllä ei oo omaa baaria jossa vois muita ns alan ihmisii tavata. Mutta onhan meillä ne bileet, noin kerran kuussa. Sinne sitten kun tänne päädyt.

Äänestä
  • Noniiin! nyt gaybaari JKLään ja äkkiä! :D

    Äänestä

  • zimmmya kirjoitti:

    Noniiin! nyt gaybaari JKLään ja äkkiä! :D

    Joo, kannatetaan! Kaverin kans joskus kehitellään tätä ajatusta huvin vuoksi, mihin millanen jne :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jyväskylään kirjoitti:

missäs paikoissa jyväskyläläiset LGBT-porukka pyörii, jos ei ole suurta bileiltaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu