tapasin juhannuksena aivan ihanan miehen hän vei minut yksityiskoneella lappiin vietimme ihanan viikonlopun olen todella rakastunut mies on kohtelias ja huomaavainen yritysjohtaja ongelma on se että tämä mies on ollut siitä juhannusaatosta asti humalassa mitä minun pitäisi tehdä että hän lopettaisi juomisen.
mies
anneli.
5
210
Vastaukset
- yxi
litomaan, ei tuo hyvältä vaikuta. Helpompi katkaista suhde nyt ennenkuin huomaat syyllistäväsi itseäsi hänen juomisestaan.
- ohi on
kysymys. kysymyksen asettelu estää ketään vastaamasta oikein.
voisit kysyä voitko tehdä mitään ja siihen vastaus olisi: et mitään. - ----
Nyt on ihana, kohtelias ja huomaavainen yritysjohtaja, ja muutaman vuoden juomiskehityskaarensa jälkeen on sikamainen juoppo, joka teki konkurssin.
mistä tiedät, että hän on ollut v a i n juhannusaatosta asti humalassa? Oliko hän tavatessanne selvä?
- mikkokkk
ties vaikka ollut humalassa puoli vuotta :p
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.3510474- 425572
- 435133
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk2033891- 483568
- 133523
- 313036
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise782874- 442683
- 562583